| BlondaTm a întrebat:

Buna imi poate raspunde cineva? Mi-a intarziat stopu 8 zilece se poate intampla?sad

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dacă nu ai avut contact sexual neprotejat, deci poți exclude din prima o potențială sarcină, cel mai probabil ești răcită, sau întârzierea se datorează apariției unui chist ovarian.
Dacă, de obicei, aveai menstruația regulată, nu mai amâna vizita la un medic ginecolog.
Sănătate!

| zoozoleeh a răspuns:

Pai. daca nu ti-ai inceput viata sexuala si nu te`ai protejat. sa`r putea sa devii mamabig grin dar daca te`ai protejat este ok totul si daca este prima data. e normal ca sa ti se deregleze. Si \sau ai putea fii racita. acolo :d sau. mda mai este si aceea varianta cu chistul pe ovare big grin. Sper ca te-am ajuaaat 1. :d :8 Pupicii! :*.

| BlondaTm explică:

Mi-a vn ieri dimineata...am vb cu doctorul meu si cica poate din cauza ca m-am stresat.probleme...nu am mancat la timp si de astea.dar mi-a vn.mersi mult fetele pup