| Elevener a întrebat:

as dori si eu niste sfaturi sau niste linkuri cum sa sarut o fata care este cu mine in clasa si da semne ca ma place, apropo ea este nascuta fix pe aceeasi zi cu mine si as vrea sa o invit, poate in parc sau altundeva. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Ahead a răspuns:

Cel mai bun http://despreseductie.ro/totul-despre-sarut-pas-cu-pas/

Succes

3 răspunsuri:
| Mindrila_Luiza-Marta_1980 a răspuns:

Nu te supara citi nai ai?
Nu e ceva grav ca nu stii sa saruti o fata dar asta nu se poate invata cand saruti o fata faci pur si simplu un gest de tandrete si totul merge de la sine dragul meu, trebuie sa intelegi.

| Elevener explică (pentru Mindrila_Luiza-Marta_1980):

Am 12 si jumatate

| Mindrila_Luiza-Marta_1980 a răspuns (pentru Elevener):

Stai linistita nici nu iti vei da seama cand te vei saruta primadata cu un baiat si totul va decurge bine! Crede-ma, acest lucru nu il poti planui cateodata.