| Seby80 a întrebat:

am o intrebare. Pe mine ma place o fata din aceeasi clasa cu mine, de asemenea si eu o plac foarte mult, cum sa ii zic sa fie prietena mea, as vrea niste sfaturi bune va rog mult. adica cu ce sa incep, cum sa aplic primul sarut, etc... ofer funda, dar as dori raspunsul sa fie sincer, nu la misto, am mai postat o intrebare asemanatoare si au inceput unii sa faca misto de mine, va rog mult, e o chestie in care nu stiu ce sa fac, parca ma intimidez atunci, As dori sfaturi va rog foarte mult

2 răspunsuri:
| Boticelu a răspuns:

Hey.happy.Stai linistit nu fac misto d tine.happy. Vroiam sa iti spun sa o iei pe fata cu incetisor. sa nu sari direct la sarut. poartate delicat cu ea. fai niste complimente.incearca sa faci niste glume cu ea.Succes.batting eyelashes

| NotYet a răspuns:

Deci lasa frica trece ea cumva! Tu doar du-te la ea fara emotii atingeo si sunei vrei sa fi prietena mea ma? imi place de tine esti dragutalove struck si dupa daca o iei tu tare dupa ea va trebuie sa intrebe pe TPU succes!