| SecretGirls a întrebat:

Buna!happy As dori si eu niste status de indifeerenta dar nu din alea siropoase si de tristete happy Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| Alissya97 a răspuns:

`Sampaиia`=p~ så stea`→ pe maså.╚» peиt®u` ƒeteℓe ` love struck `¢acare au ¢ℓaså` smug cool
i†zi dáµ delete din mintea mea. Rámái In ***.Cµ tarfa ta
E un alt apus de soare, frăţioare, ştiu că doare tare! Capu` sus, nu lăsa nimic să te doboare!
S`a schimbat placawinking S`a schimbat si fata`love struck Vad ca nu`ti convine? Acum ca se intoarce roata oh go on Da` sa stii ca de acum incolo asa va fihee hee day dreaming Eu imi voi bate joc Si tu vei suferiwinking
Mi-ai spus de 1000 de ori ca sunt fitoasa si ca sunt rea dar mie nu-mi pasa poti sa-mi spui si 1001 oara ca tot nu-mi pasa si stiu ca asta te omoara!
Nu`mi pasa, mi s` rupe d` tine. Am fost 0 fraiera cand m`am uitat l` tine Marsh Fraieree! Nu plang dup` tine, Stiuu ca in urma ta va veni unu mai bun ca tinewinking
De obicei nu crezi pana nu vezi cu ochii tai daca se poate... Ca visele devin realitate Cand visele devin realitate O sa vezi cu ochii tai daca se poate...;]
Nu mai sunt cum eram`.Acum zambesc`. atunci plangeam`.Nu t mai cred`.e prea banal`. Povestea` ta e la final.;;]`!

big grin cam atatea stiu;;].

Sper sa-ti placa; x.

Ceau :*.

2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Prin statusuri arati de fapt cat de mult iti pasa...