| anonim_4396 a întrebat:

Hei, vreau si eu va rog, un status de despartire... dar nu din alea siropoase si de tristete...multumesc.

5 răspunsuri:
| Gigiku a răspuns:

"Nu uita, ca tu ai ales sa te-ndepartezi, ti-am zis ca daca o faci nu o sa ma mai vezi, si in gand, raman doar cateva amintiri si cand te gandesti la ele uneori uiti sa respiri."
sper sa se potriveasca big grin

| Roxynutza_7660 a răspuns:

Tu Si eu pIeRdUtI InTr-uN ViS diN Care Nu vReAu sa Ma tReZeSc.DeOaReCe CrEd Ca nu mai ExIsTA TiMp Pt nOI sad

Iubirea noastra a fost ca VaNtUl.Nu O PuTeAM vEdEa. Dar O PuTeAm sImTi.happy

♥ Nu mai aRe r0st.Rup pagina.
tRec mai depaRte.
nu pRivesc in spate.meRg.meRg inainte!
asta e tot. tot c conteaza [ :X]♥

__Sa Nu cReZi nIcIoDaTa ca DaCa zAmBeSc__sUnT si FeRiCiTa___nU Te-Am uItAt__DoAr ka___m-Am obisnuiT Sa TrAiEsC Fara tInE! sad ___

NU`mai exista dragOste`. ci bestii` in calduri`.
iubeste`ma cand merit cel mai putin. caci atunci am nevoie cel mai mult :X:X:

MulTi AdResEaZa cUvinTe ImpRumUtatE. PuTinI CunOsC SenSul Lor. MulTi ziC "Te IubEsc " NesTiind cum E senTimenTul AstA.

Oriunde ai fi. orice ai face. cu oricine ai fi acum.candva te vei intoarce. dar te vei intoarce cand va fi prea tarziu.atunci ai sa pretuiesti ce azi ai reusit sa PIERZI.happy

D cate ori vad visele cum se sfarsesc! D'atatea ori ma ambitionez sa reusescbatting eyelashes. Am drumul meu sh asta nu se va schimba :X.Se aude o voce.don't tell anyone shh worrieds. SPERANTA MOARE ULTIMA! happyhappy

Stiu ca te uiti la ea. sh te gandesti la mine. o atingi p ea dar ma simti p mine. tie sete de mine. dar te racoresti cu ea.stiu ca ma vrei p mine. dar te multumesti cu ea.sad sad

De azi viata mi se va schimba.Si las, las totul in urma mea. Sunt clipe in care am suferit. Si au fost zile in care am plans si am zambit. Dar azi, de azi o iau de la inceput.happybig grin

Chiar de-ar fi Greu tot as Zambi si chiar daca as fi Plina de Probleme.Tot as Glumi! Pt ca Stii.Viata e Grea.si Lumea e Rea.Cum as Putea sa Rezist, daca nu M`as Purta Asa?

OnCe YoU wErE eVeRyThInG fOr Me.NoW yOU aRe JuSt A bOy.winking

MuLTy SpUn [ TE IUBESC ] pT. cA aU nEvOiE d TiNe.InSa PuTiNi SuNT cEi Care ZiC,, am nevoie de tine Pt. cA [ TE IUBESC] happybig grin:*

Va VeNi oDaTa vReMeA cand iN uRmA vei pRiVi.Sh Ai VrEa Sa ReInViE tOaTe. BuCuRii Sh NeBuNii. dAr TrEcUtUL sE aScUnDE.nUmAi AmiNtiRea sPuNe K... A FOST ODATA! crying crying sad

Fata DeStEaPtA sArUtA, dAr Nu iUbEsTe.AsCuLtA dAr Nu CrEdE si PlEaCa InAiNtE de a Fi DeZaMaGiTa.happy :X happy :*:* :X:X big grin

| NoBoDy_7286 a răspuns:

Pot sa injur pe siteu astathinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spune-mi pentru cine? De ce te-ai schimbat? De ce pentru o tarfa tii capul plecat?straight face

| cristinukasexy a răspuns:

Cand mai intrebat ce fac ti-am zis bine, cand te-am intrebat ce faci a spus"MA GANDESC TOT LA TINE"winkingwinkinghee hee. Greseala repetata nu se iarta niciodata.Cand te-am vazut cu alta ti-am zis pleaca nu vreau sa te mai vad. dupa o luna te-ai intors si mi-ai spus mai putem fii impreuna? eu tiam spus.nimic totul a fost sterscrying