| Zurelin a întrebat:

Buna, as dori si eu sa stiu ce parere au fetele despre parul inghinal al barbatilor ( nu cel pubian).
Mie unul mi se pare greu de ras + foarte incomod cand creste inapoi si te irita.

3 răspunsuri:
| 94Lucifer94 a răspuns:

Cel mai bine să-l iei cu o mașină de tuns, să lași doar mărimea care nu-ți provoacă iritație. Și nici nu te mai ustură când folosești deodorant spray.

| Zurelin explică:

Era vorba de zona inghinala nu pubiana :\ mai jos adica, si nu era vorba despre igiena, ci daca fetelor le displace sau nu parul in sine de acolo

| anonim_4396 a răspuns (pentru Zurelin):

Atat parul inghinal cat si cel pubian este din zona intima. Iar intrebarea mea era pentru cel care ti-a raspuns primul si o repet. Ce sa cauti cu spray acolo?