| pisi_1388 a întrebat:

as dori si eu sa stiu daca nu mi-a venit menstruatia(niciodata) pot ramane insarcinata si nici nu m-am protejat...multumesc pentru rasphappy

Răspuns Câştigător
| Alina3194 a răspuns:

Nu poti din moment ce nu ti-a venit ciclul menstrual, dar trebuie sa te protejezi altfel te vei alege cu niste boli cu transmitere sexuala.Ai mare grija!

10 răspunsuri:
| Papusik a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata happy

Presupun ca ai sub 13 ani, nu ca ar fi treaba mea dar nu prea e bine sa incepi viata sexuala de la varsta care o ai.
Da nu sunt eu in masura sa-ti tin morala

bine ca ai fost pregatita

happy

| Debb a răspuns:

Daca nu ti-a venit inca menstruatia nu poti ramane insarcinata.

| cryssa a răspuns:

Nu poti sa ramai gravidarolling eyes
lol...nu ai organele sexuale dezvoltate. NU POTI!

| LostLady a răspuns:

Daca nu ti-a venit niciodata nu poti ramane insarcinata dar doamne, ai facut sex la...mai putin de 12-13 ani? :O:O

| Unsmilecucireasadeasupra a răspuns:

Pai eu din cate stiu daca ai facut-o si nu ti-a vent pentru prima para nu poti sa mai faci copiiȘÂ. Am auzit de la o prietena. Nu stiu sigur.

| Akira a răspuns:

Nu, nu poti.

| IndescribableChild a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata.

| ZORRA a răspuns:

Dar cati ani ai? detalii mai multe sau ia id-ul meu si vb acolo mai multe da-mi add... bebitza_ta17

| AstaMicaTeIubesteMoolt a răspuns:

Nu.este imposibil, poti ramane insarcinata doar daca ai menstruatiehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cazul in care nu t-ia venit menstruatia nu ai de ce sa-ti faci griji, nu poti ramine insarcinata happy