| mircea505 a întrebat:

as ruga fetele daca vor sa-mi raspunda sincer si serios care ar fi marimea normala care le place la penis.

Răspuns Câştigător
| AndCat26 a răspuns:

Sunt de parere ca marimea nu conteaza atat de mult, atata timp cat stie ce sa faca cu ea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AndCat26):

De acord cu tine, Andreea.

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Cat nasu

| Miruna_Carla_1998 a răspuns:

20 cm funda?

| anamariarot a răspuns (pentru Miruna_Carla_1998):

Si unde incap 20 de cm? Nu de alta, dar vaginul are 7-10 cm si chiar daca e extensibil, n-are cum sa se extinda inca 10 cm laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anamariarot):

Buna intrebare. laughing Niciodata n-am sa inteleg de ce conteaza atat de mult marimea verticala, ca sa ma exprim asa. laughing