| anonim_4396 a întrebat:

As vrea multa seriozitate.Am 16 ani si sunt cu un baiat de 25 de ani.Stiu ca este o diferenta foarte mare dar eu il iubesc si sunt aproape sigura ca si el pe mine suntem de 5 luni impreuna. De ceva timp spune ca ma vrea ca nu poate sa se mai abtina cand sta langa mine. Chear hotarasem sa ne despartim pentru ca eu nu vroiam si el imi spunea ca e mai bine sa ne desparim pentru ca sentimentele vor fi mai puternice si nu vom suferi mai mult. dupa 2 zile ne am intalnit sa ne despartim prieteneste. dar a inceput sa imi spuna ca ma iubeste si ca nu vrea sa ne despartim.Imi spune sa ma mai gandesc pentru ca el chiar ma iubeste si nu poate sa stea fara mine.Eu nu stiu ce sa fac mi-e frica de parinti. mi-e frica de ce o sa zica pentru ca la un moment dat o sa afle. Ajutati ma va rogsad

Răspuns Câştigător
| cosminnnellu a răspuns:

Salut gabytza sunt de acord cu ganton,dar o sa fiu mai bun putin in legatura cu asta,fi atenta el vrea sa o faceti si u inca nu vrei,ati stabilit sa va despartiti din cauza ca u nu vrei insa el te-a incercat cu chestia asta,a zis sa va despartiti a vrut sa fie rau poate poate iti schimbi parerea,a vazut ca nu iti schimbi parerea si ti-a zis sa te mai gandesti ca el te iubeste mult, nu gabytza daca te iubeste mult te asteapta sa ti minte aste, eu am avut o prietena si am facut-o dupa 7 luni,pentru ca atunci a putut ea si eu respectand-o si iubind-o am asteptat-o, daca te iubeste asa cum zice te asteapta si el pentru ca e un moment foarte important pentru tine, el ce face? te grabeste...imi pare rau pentru tine dar asta nu e iubire...

8 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

zizibela a zis EXACT ce era de zis. de acord cu ea!

| anca13 a răspuns:

Cu totul de acord cu *Cosmin21. Daca te iubeste te asteapta.Si eu am avut o relatie de 3 ani, cu primul baiat din viata mea si m-a asteptat 1 an si 7 luni. Daca tine la tine si la relatia voastra nu te grabeste, gandindu-te ca este un pas important in viata ta.Mai asteapta. Poate nu asculti sfaturile fetelor,ca poate ai impresia ca noi mereu suntem "impotriva"baietilor legat de treaba cu sexul prea devreme, dar asculta-l pe cosmin21, care e baiat.Bafta.E inca devreme pentru o rel de 5 luni sa faci sexwinking

| cosmin21 a răspuns:

La varsta lui nici nu ma mira ca vrea sa te fu.a, eu zic sa il lasi si sa iti cauti unu de varsta ta, chiar nu iti dai seama ca e o dif considerabila intre voi si mai esti si minora, pe can el are 24 de ani, la varsta lui are numai sex in cap, tu crezi ca o sa mai stea mult dupa tine?

| zizibela a răspuns:

Domnu de 25 de ani te poate astepta daca te iubeste asa mult cum zice si nu poate sta fara tine happy iar tu sa nu cumva sa te culci cu el pentru ca o sa regreti toata viata ta! Eu am patit-olaughing si nu e placut deloc! Daca te i8ubeste cum spui tu mai asteapta si asteapta si ani de zilee dupa tine daca te iubeste iti soun eu!happy dar el nu vrea decat sa te... si dupa cauta alta fraiera care sa cada in plasa lui si tot asa! Te rog fi fata desteapta si mai asteapta!

| mikuta a răspuns:

Buna! Uite eu am 18 ani si prietenul meu are 24 ani si suntem impreuna de 1 an si 4 luni si inca ma asteapta. Daca te iubeste te asteapta,sa nu faci greseala ca pe urma sa nu regreti, ai grija, cand esti u pregatita nu gand vrea el. sper ca te.am ajutat cu ceva :*

| Chrysk2 a răspuns:

Vrea sa il bage in puscarie apoi sa ia si ceva bani happy
Esti tare tanti, unu de 16-18 nu ai putut gasi numai unu de 25... vezi ca ala are dume multe in cap, asa ca dai papuci.pentru ca dupa prima partida ti va da el, si cum ziceau colegi daca te iubeste te asteapta asa cum am facut si eu cu una timp de2 ani si apoi nu a mers... dar ne-am despartit amiabil si inca suntem prieteni

| WeedMan a răspuns:

Sincer daca la 25 de ani sta cu tine care ai 16 ani inseamna ca e mascarici rau de tot(pentru ca nu poate sa isi gaseasca o fata de varsta lui).Mai bine te-ai despartii de el si gata

| ganton a răspuns:

Ce vrajeala de popa de tara are ala de 25...