| Sb_Lucian_1999 a întrebat:

Buna,am o problema mare morala, ma intalnesc cu o fata (20ani) s inainte de mine s-a intalnit 4 ani si s-a despartit pentru a fi cu mine...(a fost in noiembrie) si acum am probleme imi spune ca nu ma iubeste stiind ca ma iubeste si vrea sa ne despartim motivul ar fi ca il iubeste si nul poate uita si nu stiu ce sa fac (nu vreau sa ne despartim ), dati-mi va rog sfaturi crying(((

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai inteles nimic din ce ti-am raspuns. Ai tine asemenea fata langa tine? Cand te poate lasa oricand cu ochii in soare? Nu te supara dar trebuie sa te mai maturizezi.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pare sa fie nestatornica. Umbla ca cioara din pom in pom. Las-o sa se duca. Se va plictisi iar de el si va reveni la tine. Nu merita atentia ta.

| Sb_Lucian_1999 explică (pentru darrio2007):

Dar de facut ceva pentru a fi cu mine si sa uite tot, s-ar putea ceva de facut?

| darrio2007 a răspuns (pentru Sb_Lucian_1999):

Nu ai inteles nimic din ce ti-am raspuns. Ai tine asemenea fata langa tine? Cand te poate lasa oricand cu ochii in soare? Nu te supara dar trebuie sa te mai maturizezi.

| Fatamuntilor a răspuns:

Lucian,s-au terminat fetele?
Dragoste cu forta nu se poate!,, Daca o iubesti, las-o sa zboare''

| grab a răspuns:

Lasa-i timp sa i se aseze creierii in cap.
daca te iubeste va veni ea singura la tine. tu intre timp distreaza-te eventual cu alta happy

| kandaraki a răspuns:

In primul rand invata, atitea greseli ai, imi pare rau de tine.
in al doilea rand daca nu te iubeste, nu poti tine cu forta o persoana linga tine.
in al treilea rand bea un ceai si calmeaza-te, totul va fi bine,.