| crazygamer a întrebat:

Deci, bun clasa mea s-a desfinatat si am ajuns intr'o alta clasa... bun am intalnit fata asta(am stat cu ea de serviciu pe scoala) siaveam ganduri cu ea dar a inceput sa-mi povestesaca de diferiti tipi si mi-am zis ca nu are rost sa incerc ceva cu ea, nu se uita ea la mine. Apoi am aflat ca ea tine la mine, dar eu eram cu alta fata (asta intamplandu-se la inceputul anului) si intr-un tarziu am ajuns sa fim impreuna, dar doar pentru o saptamana pentru ca am aflat ca era si cu un alt baiat si nu merge asa. Noi vorbeam in clasa...am inceput sa tin la ea, imi spunea ca ma iubeste, ea era cu altul, mereu evita sa imi zica daca vrea sa stea cu mine sau nu, ne sarutam etc. Nu am mai rezistat, pana la urma a ramas la el iar eu m-am indragostit nebuneste de ea. sunt in perioada de "drepresie". Vreau sa stiu daca ar fi o cale sa ma impac cu ea, o iubesc neubineste, as vrea sa raman pe veci cu ea. O vad ca pe un inger, gura mea de aer. Nu-mi pot exprima sentimentele, stiti si voi cum e cand esti indragostit. Tipul asta e rrom si eu cred ca a batut'o dar s-au impacat. Si cred ca ea il iubeste dar sta cu el si din frica.

Răspuns Câştigător
| ELD a răspuns:

Mda...straight facear fi bine sa-i arati ca depresia pe care o ai e datorita sentimentelor tale fata de eastraight face...arata`i cu adevarat ca ti la ea.bafta!

1 răspuns:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Vezi-ţi de treabă. Alta.
Sunt 4 femei la fiecare bărbat... stai după una care stă şi la ciomagul unui rrom?
Ce naiba, puţin orgoliu!