| rostaxzz a întrebat:

Buna, as vrea niște răspunsuri..deci am întreținut relatii sexuale cu o fata de 15 ani, in Decembrie face 16 și eu sunt major de 18 ani. Si da fata vrea sa se muta la mine si părinții ei nu-s de acord, pana la final mama ei o picat de acord, dar tatăl ei nu. Deci dacă mama ei este de acord poate sa se schimba ceva gen sa se muta la mine?

7 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Mergi la tatal ei si cere- o de nevasta, daca esti barbat serios.Sau vrei numa sa profiti de ea? De la 15 ani cu acordul medicului si al pari tililor frtele se pot marita.
Fara casatorie nu ai binecuvantarea Creatorului peste relatoa voastra si nu va iesi bine.

| RoCkKiD a răspuns:

Daca ai 18 si ea 15 nu e nimic ilegal chiar daca ea e minora pentru ca diferenta de varsta nu e de peste 3 ani, deci din punctul asta de vedere nu e o problema.

In ceea ce priveste locuitul cu tine, nu se poate fara acordul parintilor pana nu e majora.

| Violleta2022 a răspuns:

Fetita nu poate sa vina la tine si maica-sa nu poate sa schimbe nimic, ca vine taica-su cu Politia si o ia acasa, fiindca nu are nici macar 16 ani impliniti.
Iar daca taica-su este suparat rau pe tine, atunci depune plangere de viol la Politie si tu intri in puscarie.

| VoidEternal a răspuns:

Esti major de 18 ani? Adica ai 36 de ani? laughing

Nu prea e o situatie din care tu si ea sa iesiti invingatori. Sincer mi se pare stupid din partea parintilor sa fie de acord cu asa ceva. Maica-sa cred ca are o problema sau nu-i pasa de copilul ei daca a fost de acord.

| iulia0514 a răspuns:

Nu poate locui cu tine fără acordul părinților! În plus riști sa ajungi la închisoare pentru întreținerea de relați sexuale cu un minor iar fapta asta se pedepsește cu închisoare indiferent dacă a fost de comun acord!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă sunteți romi spune-i lui ta-su că nici dracu nu o mai ia pe fi-sa de nevastă dacă nu mai e virgină.

| MaxSpintecatorul a răspuns:

Du-o in Anglea la furat de portofele si dupa sa vezi ce fericita se intoarce la ma-sa cu bani si satisfacuta.