| Anto3457899 a întrebat:

As vrea niște sfaturi in legătura cu un băiat de care cred ca am început sa ma atașez si emoțional, încă nu sunt sigura de ce se intampla cu mine.Baiatul acesta mi-a mărturisit cand am fost plecați din oraș ca ma place iar de cand am venit a trecut o luna ( suntem in aceeași clasa) vorbim pe mesaje mereu doar ca imi răspunde cam greu pa mesaje si știu ca are si antrenamente dar chiar si așa, iar săptămana viitoare plecam iar cu niște prieteni la munte si tot imi propune sa fim împreuna si sa stam împreuna dar v-am spus ca nu știu ce sa fac încât as vrea sa fie mai activ. Voi ce ma sfătuiți sa fac?
Dau funda pentru cel mai bun răspuns.
Mulțumesc pentru implicare!

2 răspunsuri:
| Cîrștioabă a răspuns:

Îți place de el, acceptă. Nu înțeleg rostul acestei întrebări.

| Anto3457899 explică:

Oare el ma place?