| alina11111111 a întrebat:

as vrea sa fiti seriosi pentru ca am o curiozitate, voua vi se pare normal ca intr-o relatie in care s-a ajuns in punctul in care sa existe intre cei doi si relatii sexuale sa faca cei 2 si sex oral? adica asa fac majoritatea sau ceilalti prefera sexul normal? funda!

Răspuns Câştigător
| ValentyNNN31 a răspuns:

Depinde de preferintele fiecarui cuplu. Unora le place sexul oral, altora normal.Nu as putea sa fac un "clasament" cu tipul de sex pe care il adora unii, si plus de asta, nu conteaza daca de exemplu pe locul 1 ar fi Sexul oral iar voua ca cuplu sex normal. FIECARE CU PREFERINTELE LUI! Bafta big grin

8 răspunsuri:
| ComatoseWine a răspuns:

Depinde de cuplu.Sunt multe fete care refuza sexul oral si pe cel anal(e dureros pentru unele fete). Prefera sexul vaginal. Fetele decid ca baietii, daca ar fi dupa noi, am propune sa le facem pe toate.rolling on the floor

| MonkeyBoss a răspuns:

Curioasa mica ce esti, te bate vreun gand, ori ti-a propus iubitul vreo perversiune? laughing

| hubbelllllll a răspuns:

Mai cum au spus si celilati depinde de cuplu, si bine inteles de cea ce iti doresti tu... se spune ca daca faci sex oral placerea crestewhistling

| athos01 a răspuns:

Pentru mine este perfect normal sexul oral

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, pot spune ca sexul oral e perfect normal

| raceli a răspuns:

Lasa-mi id sa-ti explic mai exactwinking

| raceli a răspuns:

Lasmi id tau sa-ti explic mai bine

| alina11111111 explică:

Nu ma bate nici un gand dar eram doar curioasa.laughing.