| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare ciudata despre oral la femei.
Eu am dat de o tipa cu o potential relatie, ideea e ca a batut apropo ca-i place sa-i faca cineva oral.
Apoi mi-a trecut in cap, daca-i place mai mult sexul oral si nu va mai dori sa facem sex normal? Pentru mine ar fi aiurea, ca nu as vrea sa ne limitam doar la sex oral.

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am reusit sa ii bag orgasme la una in 10 min frecand cu degetul clitorisul, ca in filmele xxx in cerc mi-a zis ca nimeni nu a reusit asa ceva fiind primul care a produs climaxul pentru ea, oralu e ciudat de fel sa il faci la femei

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Si euuu, o tipa s-a udat intr-un minut dupa ce i-am frecat cu degetul. si i placea mult, posibil sa fi avut si orgasm.
Dar tipa a fost foarte de treaba, mi-a explicat cum sa-i fac, mi-a luat mana si mi-a pus-o in zona dorita. o fata fara fite, majoritatea sunt nesimtite, asteapta ca noi sa le citim gandurile.

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Man e o chestie ciudata. Mie cand imi face o tipa oral nu-mi place ca imi atinge cu dinti. Dar cand imi face cu mina, e mult mai placut.
Deci se poate si fara oral.....parerea mea. dar totusi, e ceva in plus oralul.

| sierra1 a răspuns:

Mda, ciudat mod de a duce raționamentul așa departe

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Eu am pus intrebarea asta, deoarece stiu ca femeile ajung mai rapid la orgasm prin stimularea clitorisului.

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

" Clausenn : daca-i place mai mult sexul oral... "

una intrebi și alta-ți e concluzia "deoarece stiu ca..."

| CIaudiu a răspuns:

Tie daca-ti place in mod special Coca-Cola, asta inseamna ca bei numai acel lichid? Daca-ti place in special un anumit fel de mancare, doar pe acela il consumi? Aiurea concluzie ai mai tras...

| sierra1 a răspuns (pentru CIaudiu):

Ideea e că nu trebuie să-l bei numai cu paiul, se mai poate din pahar, din sticlă,. dacă ințelegi ce spun

| anonim_4396 explică (pentru CIaudiu):

Oke, eu doar aveam alta parere, neexperienta isi spune cuvantul laughing Acum am inteles.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista o arta. Si anume arta de a trai in prezent si de anul te proiecta intr-un viitor care e doar in capul tau. Romanul ar zice sa nu faci planuri cu pielea ursului din padure.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

EU vreau sa traiesc arta trairii secundei, sa-mi traiesc viata dar intr-un mod in care sa nu exagerez cu nimic. Eu am trait mereu cu o limita, indiferent daca beau ca prostu, tot am o limita.
Cred ca asta ne difereniaza de oamenii care pot murii dintr-o coma alcoolica sau cei care stiu sa se opreasca, sau cei care conduc cu 200 km/h si altii care respecta legea.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor
Bine

| Jonas94 a răspuns:

Salut!
Sexul oral pentru femei face parte din preludiu, o pregătește pentru partida ce o să vină.

| anonim_4396 explică (pentru Jonas94):

A interesant ce spui deci este exact precum la noi, ne excita mai rau pentru a fi erectia la maxim, nu?

| Adolf8 a răspuns:

Este indicat ca orice femeie să primească un oral, pentru ele este foarte satisfăcător în schimb poate va face și ea dacă dorește. Și cu siguranță va dori și sex normal, doar la oral e mai diferit că și clitorisul este genă excitant pentru ele, au mai multe orgasme și funcți decât noi bărbații! Oferă ce ți se cere ( dacă vrei) însă doar cu ușurință " graba strică treabă " ideea este să vă simțiți bine! Mult noroc!

| anonim_4396 explică (pentru Adolf8):

Interesant ce zici! Deci e diferita stimularea clitorisului de penetrare sa inteleg, adica indiferent cat de bine se simte, doreste sa fie si vaginul stimulat, Am inteles bine?

| anonim_4396 explică (pentru Adolf8):

Ideea e ca eu nu sunt fan sex oral deoarece cand mi s-a facut pana acum, ma durea, efectiv atingeau cu dinti de penisul meu.

| anonim_4396 explică (pentru Adolf8):

Si evident ca daca-i fac eu si nu primesc si eu, la revedere pa laughing

| Adolf8 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da! O femeie matură dorește să fie atinsă pe clitoris și să fie penetrată! Clitorisul este foarte plăcut pentru ele sa fie atinse în aceea zonă. Așa va deveni și mai udă pentru penetrare.