| anonim_4396 a întrebat:

De curiozitate cum vi se pare sexul oral?

13 răspunsuri:
| Korrawi a răspuns:

Ca orice lucru, facut cum trebuie e superb. Si ca raspuns pentru ce au scris alte persoane mai jos, fiecare face ce vrea in privinta vietii intime, daca si partenerul e de acord.

| ComatoseWine a răspuns:

Minunat sa ti se faca, interesant sa facilaughingbig grin

| Oana92 a răspuns:

Sexul oral este o practica normala. Daca ambii parteneri sunt de acord cu practicarea lui e perfect normal sa o faca.

| Etiene a răspuns (pentru Oana92):

Cand partenerului ii tremura mana de multa munca si cocosu nu mai canta, alegi surogatul limbii.Cand clitorisul sau un punct G nu mai reactioneaza iei in gura un salam imbracat in ambalaj cu gust de fructe si-l freci in gat pana iese zeama. Practica normala, zici.

| Oana92 a răspuns (pentru Etiene):

Hm...da, e o practica considerata normala din toate punctele de vedere. Dar asta nu inseamna ca oricine trebuie sa faca. Dar e trist ca in anul 2013 cineva compara actul sexual de orice natura cu ce ai descris tu...

| Dariusuu a răspuns:

Văd că la întrebarea asta au răspund doar copiii de 13-14 ani.

Părerea mea că sexul oral nu are ce căuta într-o relație.

O seară liniștită îți doresc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Mi se pare un lucru anormal, SCARBOS!
Cât si despre cei care-l practică o părere foarte foarte PROASTĂ!
Te pup!

| xCrazyGirl a răspuns:

Nu stiu, nu am facut in viata mea laughing

| Earthroot a răspuns:

Placut.

| Visitor a răspuns:

Foarte placut(sunt baiat big grin )

| Etiene a răspuns (pentru Visitor):

Daca iti place sa lingi pe unde face pipi, e treaba(mare) a ta.

| JojuGB a răspuns:

Eu unul prefer sex oral decat normal! de sex oral nu ma pot satura laughing

| escapefromfear a răspuns:

E ceva normal intr-o relatie cand ambi parteneri sunt de acord. stai linistit practical in continuare fara probleme cu cine iti place