| aliiina16 a întrebat:

Buna as vrea sa imi fac un tatuaj si as vrea sa stiu cat ma costa... Diana my sister my life..atat vreau sa scriu si nu foarte mare...multumesc

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| matt5453 a răspuns:

Buna, cam in jur de 150 de lei....ai 18 ani? daca nu itit trebuie acordul paritilor sa fie cu tine cand ti.l faci, daca vrei imi zici ca oto spun eu undeva bine sa te duci sa il faci

| aliiina16 explică (pentru matt5453):

Are iubitul meu un prieten care bate tatuaje...i-a facut si lui mai multe...http://www.facebook.com/....../photo.php

| matt5453 a răspuns (pentru aliiina16):

Atunci cel mai bine e sa il intrebi pe el...cnteaza mult cerneala, culoarea, marimea etc...

| PlayWithMe a răspuns:

Ai grija sa nu il regreti, cunosc multe cazuri.Am prieteni care si-au tatuat numele persoanei iubite si acum nu stiu cum sa il mai scoata.

| aliiina16 explică (pentru PlayWithMe):

Nu l-as regreta Diana e sora mea si mi-as da viata pentru ea

| aliiina16 explică (pentru PlayWithMe):

Nu am de ce sa regret e sora mea si mi-as da si viata pentru ea

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

La "Dragoste şi sex"?

Oare de ce s-au mai "inventat" acele CATEGORII de postări?

Postează la categoria potrivită, în caz contrar ţi se poate suspenda contul.