| aliiina16 a întrebat:

Buna as vrea sa imi fac un tatuaj si as vrea sa stiu cat ma costa. Diana my sister my life..atat vreau sa scriu si nu foarte mare...

Răspuns Câştigător
| Marian_Stanca_1985 a răspuns:

La salon iti trebuie acordul unuia dintre parinti, daca nu ai inca 18 ani impliniti.Iar daca il faci la vreunu acasa, ai grija mare ce ace foloseste sau sa nu fie vreun aparat home made, preturile difera in functie de dimensiune, culori etc.In general se ia pe cm patrat, daca ai nelamuriri ma poti contacta pe id marian.honda

2 răspunsuri:
| Duta_Alexandra_1996 a răspuns:

Eu nu vreau sa imi fac ca o sa ma doara foarte tare si dau multi baniiiiii!

| aliiina16 explică (pentru Duta_Alexandra_1996):

Nu conteaza banii...si ma doare si trece...