| Niculae_Maryo_Mihai_1985 a întrebat:

As vrea sa imi faceti si mie o poezie de dragoste pentru iubita mea P.S O cheama Theo

Răspuns Câştigător
| UzOm a răspuns:

Oh, dragă Theo,
Te aștept atât de mult,
Bucile tale-mi aduc aminte,
De primul nostru sărut.

Sărut care a fost fierbinte,
Precum soarele-n apus,
Ce-și ascunde razele bine,
Ca rahatul tău din anus.

Nu prea are rimă dar, merge și așa...

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si cum am putea noi sa-ti facem o poezie daca nu stim cum arata, nu stim nici cine este, nu stim nici macar cum este si nici nu simtim ceva pentru ea?!
Pune mana si compune ceva, cum te taie capul, ca noi nu te putem ajuta in acest sens!
Daca nu esti in stare, scrie-i o poveste, ca asta-i mai usor!

| Ciceu_Luca_1996 a răspuns:

Parerea mea este sa incerci tu sa faci o poezie care sa vina din toata inima ta

| Niculae_Maryo_Mihai_1985 explică (pentru Ciceu_Luca_1996):

Osa fa. Asta dar da si mie macati 2 versuri pls