| vazelin a întrebat:

as vrea sa invit o fata in oras si nu pot sa o fac asa direct (pentru ca nu o cunosc) si ar trebui sa vorbim pe mess (parerea mea) ca sa ne cunoastem mai bine si apoi sa actionez... dar problema e ca nu stiu ce sa vorbesc cu ea?
ce sa o intreb ca sa nu primesc raspunsuri seci ci raspunsuri care sa ma ajute sa incep o conversatie? pareri?

Răspuns Câştigător
| Blaji a răspuns:

Pai parerea mea: o intrebi daca are o relatie cu cineva, apoi ii faci cateva complimente, esti draguta simpatica bla bla, stii tu, o intrebi daca ar vrea sa va cunoasteti, si pac pac o inviti la o prajitura/suc deci o scoti in oras si prima data vb cu ea pe mess sa iti fie mai usor, ca asa live poate te blochezi, apr cati ani ai?

2 răspunsuri:
| xKmKzExKAmiKAzEx a răspuns:

La fel ca Blaji... asta e solutia. La fel am facut si euwinking

| Papusik_4304 a răspuns:

Pai trebuie sa aveti niste prieteni comunihee hee daca nu spune-i in fata ca vrei id ei un nr d tel sa mai vbiti etcsa iesiti undeva sa vbiti sa va cunoastety mai binewinking