| katy001_2743 a întrebat:

Buna!
As vrea sa-l invit pe prietenul meu in oras de Valentine's Day(de obicei face el primul pas la o intalnire dar acum vreau si eu). Si nu prea am experienta...as vrea niste raspunsuri plizztonguebig grin

Răspuns Câştigător
| Relax_7124 a răspuns:

Pai nu-i spui ce vrei sa faci, il chemi unde vrei sa mergeti de Valentine's Day si el va veni ii poti spune ca vrei sa va intalniti acolo ca sa mergeti sa va plimbati apoi intri cu el intr-un loc frumos sau mergeti intr-un loc special p-entru voi si gata surpriza poti sa-i mai cumperi si ceva frumos

bafta!

fundaaaaa?puppy dog eyes

1 răspuns:
| Giulia_7179 a răspuns:

Vino cu o idee si i-o propui si gata ce ii asa de greu? Pur si simplu ii spui.Si nu trebuie sa ai experienta trebuie sa ai curaj happy