| CristinaElenaXD a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu ceva.Mi-e imi place de un baiat,dar el nu cred ca ma place deoarece mereu cand este cu prietenii lui vorbeste urat cu mine,dar astazi prietenii lui erau ocupati cu alte fete,asa ca el a venit la mine,am vorbit,mi-a facut complimente,eram doar noi, parca ceilalti nici nu mai existau...
Intrebarea mea este daca ma place sau nu?

Răspuns Câştigător
| 1234abcd a răspuns:

O parte din tipi in dorinta lor de a fi cool se poarta urat cu persoanele din jur...probabil el vroia sa se dea mar in fata prietenilor lui si de aceea se comporta asa, acum cand prietenii au disparut din peisaj el e mult mai de treaba si se comporta altfel cu tine...eu as zice sa nu te pripesti, nu poti fi sigura inca ca el te place dar e un inceput bun(ca ati vorbit, ca ti-a facut complimente)
sper ca lucrurile sa mearga din ce in ce mai bine... poate pana la urma va combinatihappybafta!

2 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Eu cred ca te place. dar nu stie nici el ce vrea. cand este cu prietenii lui devnine alta persoana. poate vrea sa faca pe durul si pe smecherul. eu as discuta cu el si las intreba ce are de gand? discuta cu el. nu merita sa vorbeasca urat cu tine si dupa aceea frumos. nu-i permite. spune-i sa nu mai vorbeasca urat pentru ca altfel nu i vei mai vorbi deloc. amenintal putin..si daca continua sa vorbeasca urat cu tine inseamna ca nu te merita.

| neutrino a răspuns:

Asteapta.