| crazy_5962 a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema va rog ajutati-ma am fost cu un baiat de 15 iar eu aveam 14 il iubeam enor dar el se dadea la alte fete cand eram eu cu el, dar dupa 2 saptamani de relatie a trimis la mine un prieten comun si mi-a zis ca respectivul nu mai vrea sa fie cu mine. Am suferit enorm dar m-am reinsemnat. Timp de o luna nu am mai vorbit dar acum dupa aproape doua luni a inceput sa imi faca complimente si sa vorbeasca foarte frumos cu mine. Miam facut curaj si l-am intrebat daca mai vrea sa fie cu mine el a raspuns ca nusti, l-am intrebat daca se mai gandeste a zis ca nu stie. CE SA FAC? il iubesc, voi ce credeti mai ma place? Oare mai vrea sa fim un cuplu.Va rog ajutati-ma spuneti-mi parerea voastra.

Răspuns Câştigător
| uSeR_6817 a răspuns:

Pai e complicata treaba, daca iti face complimente si vorbeste frumos cu tine nu inseamna neaparat ca te place, poate vrea sa vb cu u asa ca amici, nu stiu e complicata situatia. eu zic sa vorbesti cu el si sa il intrebi daca mai simte ceva pentru tine. si daca zice ca nu eu zic sa te calmezi ca nu e singuru baiat pe lume, sunt milioane de baieti de pamantu asta...succes si sper sa nu fi dezamagita, si poate primesc funda

5 răspunsuri:
| Mike959 a răspuns:

In primul rand dupa felul in care a procedat el ar trebui sa se roage de tine daca sa mai fiti sau nu impreuna! Dar dupa ce a facut nu merita, nu te mai ruga de el si nu astepta pentru ca te va face si mai rau sa suferi, abia ti-ai revenit! Succes

| Mrrrrrrrrrrr a răspuns:

Nu are chef de o relati estraight face
nu-l mai baga in seama o vreme, si vezi ce vrea, daca el v-a venii la tine spune-i ca esti nehotara sau mai dai o sansa si vezi ce se intampla, daca tot asa v-a fii eu zic sa il lasi, esti tanara frumoasa si sunt atatia baiteti pe lume, nu trebuie sa suferi dupa un neghiob.
succes:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa timpul sarezolve asta, dar gandeste-te, fi optimista sunt sanse foarte mari sa spuna Da...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce fel de om este. Daca este unul ca tine va potriviti.si sa nu se mai dea la alte fete.

| lkxxx09 a răspuns:

Dupa ce ti-a facut e mai bine sa-l lasi. dar daca il iubesti enorm incepe sa fii cu el din nou da fii mai prudenta si mai indiferenta