| Anxiousy a întrebat:

Cum pot sa imi cer scuze si cum sa o fac sa ma ierte :( O iubesc enorm de mult si am gresit cu o chestie si mi-a spus ca mai bine ne despartim, avem 7 luni impreuna, astazi ma duc la ea sa vorbim fata in fata, dar nu stiu daca va vrea sa ne impacam, o iubesc enorm de mult, daca vreti sa stiti cu ce am gresit, cititi aici cu tot cu raspunsuri http://www.tpu.ro/......-si-facea/

12 răspunsuri:
| Tso a răspuns:

Din ce am citit, diseara te vei duce la ea, nu-i asa? Parerea mea este sa-i ceri iertare pentru faptul ca ai acuzato pe nedrept si apoi sa-i ii spui tot ceea ce simti pentru ea. Trebuie sa fii cat mai natural, sa nu minti si sa nu infloresti lucrurile. Calm si sincer, o rogi sa te asculte, iar apoi, in functie de cum reactioneaza, iti vei da seama daca te poate ierta sau nu. Spune-i ca ai deplina incredere in ea, dar nu stii nici tu exact ce a fost cu tine in seara aceea si roag-o sa iti mai acorde o ultima sansa. Iar pe viitor, intai fi foarte sigur de un lucur inainte a o invinovati. Si, mai mult, niciodata nu ii invada intimitatea. Mult succes si sper sa ne tii la curent.

| Anxiousy explică (pentru Tso):

Eu m-am impacat cu iubita mea, ne iubim mult si nu suntem genul de persoane dupa care sa profitam, astazi la scoala mi-a spus ca toate fetele i-au facut ei capul mare ca nu va mai gasi un baiat ca mine si mi-a zis ca toata ziua se gandea la mine si astepta sa ii dau un sms ca sa pornim o discutie si mi-a spus ca ea mai vrea o sansa daca si eu sunt de acord, normal ca sunt de acord o iubesc mult, am avut parte de o noapte minunata alaturi de ea! of cat o iubesc, dorm linistit in seara asta

| Tso a răspuns (pentru Anxiousy):

Ma bucur mult sa aud asta. Dupa cum scrii tu aici, se vede destul de clar ca ai niste sentimente puternice. Va doresc toata fericirea posibila si sa aveti mereu grija de dragostea voastra, mai ales ca este una sincera si curata.

| Anxiousy explică (pentru Tso):

Aseara s-au intalnit pentru prima data mamele noastre si vreau sa spun ca nu se mai saturau de vorbit au stat de la 7 pana la 1 noaptea si tot nu se mai saturau sa vorbeasca, se plac foarte mult reciproc ma uitam cu iubita mea la ele si le vedeam ca au atatea in comun si ce fericite sunt din cauza noastra

| Tso a răspuns (pentru Anxiousy):

Inseamna ca lucrurile se indreapta si chiar veti fi fericiti impreuna. Va doresc numai bine.

| ederaionela a răspuns:

Buna trebuie sa-ti spun ca ai gresit relatiile se bazeaza pe incredere uite sfatul meu ar fi sa te duci la ea si daca vrea sa plece prindeo de mana si zii ''uite am gresit si imi pare f rau doar ptc te plac asa de mult am devenit gelos te iubesc prea mult si vorbele pe care ti le-am spus nu sunt adevarate eram doar furios ca ii dadeai pupici aluia doar stii ca te iubesc mult'' eu asa ia-si zice daca asi fi in locul tau? primesc fundita pliz? sua macar un vot te rog?

| Anxiousy explică (pentru ederaionela):

Deocamdata nu imi apare sa dau voturi/funda, dar crezi ca ma va ierta daca voi spune alea? am cuvinte mult mai frumoase care le am in inima si asteapta sa iasa sa le auda ea decat ce ai spus tu acolo, tot ce vreau e sa ma ierte, nu consider ca vorbele ar ajuta si nu stiu cum sa ii dovedesc ca imi pare rau sad

| RB26DETT a răspuns:

Spune-i direct cine e in spatele povestii! si cum s-a intamplat, i-ai id-ul lui, fa-ti un alt id pe numele ei, si comunica cu el si vei vedea ce se intampla.

| dannyel86 a răspuns:

Daca te iubeste cu adevarat, te va ierta si veti fi din nou impreuna, dar nu va uita gestul tau.
E normal sa-ti ceri scuze e si e omeneste sa si ierti. Gelozia e parte din iubire. Nu cred ca ai gresit intr-atat incat sa va despartiti. Lucrurile astea trebuie discutate fata in fata, nu la telefon sau pe net.
Recunoste-ti vina si incearca s-o impaci.
Iubiti-va mult!

| Danutul22 a răspuns:

Nu iar faza ''daca te iubeste cu adevarat'' ai jignit aceea fata neavand incredere in ea..si crede-ma acum ea sufera mult mai mult ca tine..ideal ar fi sa iti ceri scuze din toata inima..in mana cu florile ei preferate.

| Drogatacuvise a răspuns:

Asa mi sa intalmpat si mie am stat cu un baiat 7 luni si ma suparat cu niste chestii straight face in legatura cu o prt de-a mea si i-am dat papuci straight face si n-am mai vb o perioada si s-a gandit sa ma intrebe pe mess oh go on si pana la urma am inceput sa vb chestii oh go on si l-am intrebat daca ma iubeste si el mi-a spus ca da tu? iar eu i-am sp da :d si mia sp atunci daca ma iubesti dc nu revii la mine si ne-am impacat ar fi si asta o varinata sau daca nu :d incearca sa vb fatzza in fata si explica-i in ce chestie ai gresit straight face si zii ca e greu fara ea straight face si k o iubesti si iti spun eu k sigur se va intoarce la tine daca te iubeste oh go on happy sper ca te-am ajutat FUNDA big grin

| Judokanu69 a răspuns:

Buna am cunoscut o fata pe fb ea e din Braila eu din alba Iulia Iulia ea are 18 ani iar eu 15 ea s, a desp de mine din cauza ca tot I spuneam de in baiat din trecut s'i tot timpul I ceream explication si i ma suparam pe orice ma ertat o data si acum 2 zile iar sa desp de mine dupa prima Sansa tot Asa m-am Asa m-am compurtat ea spun ca nu m'ai vede viitor etc prea tare o lu cu explicatile ea am goat cu ea 3 luni ea sia scos cartela nu m'ai dau de ea ea tot spine sa fim amici etc acum m-am schimbat si is mult m'ai mult incelagator si eram ft gelos ea I trimise cerere lui foist ei iubit ce cf o iubesc mult ft mult offf plus help