| FineBroAndy a întrebat:

as vrea sa ma ajutati.Imi place din nou de o fata cu care am fost de fooaaaaaaaaarte mult timp(1 an), dar timp de 1 an nu am fost numai cu ea, ne-am mai si certat.Acum ea are un prieten care, daca ii zic fetei sall, face crize si imi tine predici de 3 ore cum ca sa o las in pace.Cand eram cu ea, vorbeam cu orele la telefon si, a avut foarte mult de plata la telefon(nu cred ca vreti sa stiti suma, dar o sa v-o spun daca ma intrebati)si din cauza asta mama ei a venit la mine la usa si a stat de vorba cu mami.De atunci vorbeam doar pe mess dar dupa putin timp ne-am despartit.Si revenim la partea cu iubitul ei. Mie a inceput din nou sa imi placa de ea, dar isi pune tot felul de statusuri zilnic pentu prietenul ei de genu:te iubesc...". Ar mai fi vreo sansa sa o atrag?

3 răspunsuri:
| SweetPrinces a răspuns:

Incercarea moarte nare happy incearca totusi cine stie, dar nu e prea frumos sa te bagi intre ei ca nu cred ca tie tiar placea sa vina altu si sa iti fure iubita pe care o iubi f mult cum te-ai simti? parerea mea nu te supara happy

| FineBroAndy explică:

Multmuesc pentru raspuns, dar ce a spus Lile@ am mai facut o datat si a dat gres, pentru ca... v-am spus mai sus ca iubitul ei imi tinea predici laughing. Si mi-am pus prietenul cel mai bun sa o intrebe dar pare ca ea nu vrea sa coopereze.

| Lile@... a răspuns:

Poate ea mai tine putin la tine ...trebuie sa roi pe cineva sa vrb cu ea sai spuna tot ceea ce simti pentru ea... o poti atrage doar fiin alaturi asa ca trebuie sa afli mai intii daca tine la tine si apoi sa faci tot posibilul sa o atragi facind niste lucruri pe care ii plac ffoarte mult