| ionutz255 a întrebat:

Am si eu o prietena care are o problema cu iubitul ei,inainte el cu ea vorbeau cu orele la telefon,isi trimiteau mesaje...dar acum de ceva timp e altfel,numai vorbeste cu ea, nu ii mai raspunde la telefon sau la mesaje.Ce se intampla cu el?

Răspuns Câştigător
| Gomez_Selena's_1992 a răspuns:

Pai probabil ca el nu a tinut cu adevarat la ea si la prima oportunitate a sarit in bratele altei fete... poate e vreun "gagicar" care a stat cu ea doar asa de schema, doar ca sa aiba iubita. Sau probabil ca i-a placut de prietena ta la un moment dat dar in acelasi timp el era indragostit de o alta fata care statea cu un alt baiat si cand s-au despartit fata cu baiatul, ea era libera si el a sarit sa o consoleze imediat ( eu am dat doar un exemplu!) sper sa se lamureasca lucrurile! PS: s-ar putea ca baiatul sa fi aflat ceva despre prietena ta si sa nu-i fi placut si atunci sa nu mai vrea sa aiba nici o legatura cu ea...BAFTA!

3 răspunsuri:
| ciresik80 a răspuns:

Cand un baiat reactioneaza asa inseamna ca isi doreste ca ea sa inteleaga ca relatia lor s-a terminat, in conceptia barbatilor e mai bine sa o lasi balta usor usor.

| DeeaMarry a răspuns:

Uite, sfatuieste-o pe prietena ta sa discute cu el, asa cum ar fi normal in orice relatie. Sa ii spuna el ce se intampla.
Ma indoiesc ca or sa te ajute sfaturile unor straini. Si nu pentru ca nu ar avea intentii bune, ci pentru ca ei nu pot decat sa presupuna. Iar o presupunere gresita ii poate distruge relatia prietenei tale!

| neutrino a răspuns:

Omul s-a plictisit.