| Dee_4806 a întrebat:

Hey! in excursie am cunoscut un baiat cu un an mai mare ca mine si se tot uita la mine asa de dragut. asa ca am facut rost de id-ul lui si vorbim in fiecare zi si sunt sigura ca ma place si eu il plac da nu stiu cum sa-l intreb sau sa il fac pe el sa ma intrebe...va rog ajutati-ma! as vrea sa stie ce simt pentru el.

Răspuns Câştigător
| BlueRose1 a răspuns:

Poi daca are prieteni si u ii cunosti rogal pe unul din ei sa te ajute sau daca nu spune-i u sau joaca cu el adevar sau provocare inima sau razbunare sunt multe ideiwinking sper ca ti-am fost de ajutor happy

1 răspuns:
| fCD a răspuns:

Si cine mai exact era baiatul ala?