| anonim_4396 a întrebat:

Buna as vrea sa-mi gasesc o iubita din Suceava(jud Suceava) am 12ani si sunt din itcani pentru detalii contactati-ma la cont de facebook StefanNemtoc

7 răspunsuri:
| aclean a răspuns:

Ia uite de ce iti arde tie? Ma tu n-ai ce face? Si, in plus, O IUBITA, este o persoana pe care se presupune ca o cunosti si cu care te intelegi bine! Nu o necunoscuta de pe facebook, CA NU FACI CASTING!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing Tie la 12 ani iti arde de iubite?! laughing

| roxkiss a răspuns:

La 12 ani cauti o prietene? iti reamintesc c esti copil! ..mai aseteapta piina la 14 15 ..asa o sa fie mai bine.

| greatLOL a răspuns (pentru roxkiss):

rolling on the floor))))Da tu ce crezi ma ca vrea sa faca sex cu ea? PLM eu am avut si la gradinita.

| roxkiss a răspuns (pentru greatLOL):

E prea mic pentru relatii asta am avut in vedere, si nu e normal sa faci sex la graginita si pe la 10 ani, atunci lumea de acum s-a dus la dracu, doamne la ce sa decurs acum ..degradare totala ..no coment

| greatLOL a răspuns (pentru roxkiss):

OMFG Nu am spus ca e normal sa te f*uti la gradinita sau la 10 ani.El vrea doar o iubita. Tu te auzi? El vrea doar o relatie simpla, care dupa 2-3 saptamai se vva destrama. =)

| roxkiss a răspuns (pentru greatLOL):

Da si o trauma psihologica sa o ia de acum ..pai cum vrei ..si pentru ce o relatie de 2 saptamine ce iti vada?