| Ionuca a întrebat:

As vrea sa-mi spuneti cum sa-mi surprind prietenul samabata pentru ca vrea sa ne intalnim. Acum suntem despartiti si presupun ca de aia vrea sambata sa ne intalnim ca sa ne impacam. Cu ce as putea sa-l surprind?

2 răspunsuri:
| Atâtdedulce a răspuns:

Cu o atitudine drăgălaşă, zicându-i că ţi-a lipsit, chiar dacă nu mai sunteţi impreună. cu gesturi simple, o atingere, o strângere de mână, un zâmbet.

| milf a răspuns:

Si daca nu vrea sa va impacati si te faci de ***?rolling on the floor))))