| aNdreIiasi a întrebat:

Iubita mea ma tot ruga sa ne impacam aceasta sambata, iar eu vroiam, dar nu vroiam sa eu spun pe mess sau la tel, vroiam sa ne intalnim si sa vorbim despre asta, era 2 noaptea asa ca nu se putea pentru ca parintii ei nu o lasau, i-am spus sa vina la mine acasa duminica, n-a venit. Astazi, cand am intalnito pe holul scolii am intrebat-o daca vrea sa vorbim, mi-a spus nu, asa ca am lasat-o, tot azi i-am dat mesaj ca vreau sa ne impacam, ne-am impacat straight face. dupa ce ne-am impacat mi-a spus ca a vrut sa-mi dau seama a fara ea nu pot traii si ca ma voi reintoarce mereu la ea. Mi-a mai spus ca daca nu am fi impreuna, nu am putea fi nici prieteni, nici nu mar baga in seama. Ea ma iubeste, eu o iubesc, tin la ea, nu sunt obsedat, as fi suparat daca mas despartii de ea, dar nu as face din asta o catastrofa. credeti ca ma are sub papuc? daca da, ce ar trebui sa fac?
Multumesc si funda :*

1 răspuns:
| kakolukia a răspuns:

Parerea mea este ca ea este cea care nu poate traii fara tine si a zis asa doar ca sa te faca sa crezi ca tu esti cel care nu poate traii fara ea... Daca te are sub papuc asta depinde de tine...
P.S.: Asta e doar parerea mea si poate fi sau nu adevarata...