| slrs a întrebat:

Buna,as vrea sa stiu ce as putea sa ii iau fetei care imi place de Valentine's Day? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai lasat pe ultima clipa vad..pana de idei?
Cercei in forma de inimioara,o pernuta inimioara, un trandafir cu dedicatie atasata, orice care contine inimioare, pana si o cutie de bomboane Lacta in foarma de inimioara e buna...
Hai fugi la cumparaturi, n-ai timp!
happy

| Awesom a răspuns (pentru greece12):

Si daca fata nu-l place? Sa-si consume banii degeaba pentru un cadou pentru care va primi clasicul : "Vai ce dragut" si un pupic pe obraz?

| greece12 a răspuns (pentru Awesom):

Vezi ca ai gresit "adrisantul".
Intreaba-l pe el, nu pe mine.

5 răspunsuri:
| MiruD a răspuns:

Un buchet de flori, o inimioara cu un mesaj, ceva...
O declaratie de dragoste.

| unknøwn a răspuns:

Ceva la care nu se gândeşte oricine să-i ia gagică-si.
I-ai flori, ciocolată, ursuleţi, inimioare şi o să intri în rândul celor încă 273677 de oameni care au mai luat asta gagicii lor.

| Giuliano24 a răspuns:

Ce crezi aceiasi intrebare am pus-o si eu, si am relaizat ca nu trebuie sa fie scump happy ca sa-i placa cii sa fie de la tine, cumpara-i orice sunt acele inimioare cu numele persoanelor, i-ai una... sau un ursulet, un buchet de flori. dar in mare daruieste-i inima ta dupa ce-i dai cadoul, MULTA BAFTA