| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa stiu ce cadou as putea sa ii iau prietenului meu.vine ziua lui si inca nu m-am hotarat[facem si jumatate de an de cand suntem impreuna]. m-am gandit la o poza cu noi 2.in rama.dar.as vrea. ceva sa simbolizeze ce ne place sa facem noua cel mai mult. ce lucruri ne plac. o idee?

Multumesc!

2 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Pentru aniversarea lui, dacă chiar vrei, ia-i ceva ce ştii că-i place lui, mai mult simbolic. Eventual scoate-l la o bere/vodka.
Cât priveşte faptul că faceţi 6 luni împreună, stai uşurel. Când faceţi un an vă mai gândiţi şi la din astea.
Ştii de ce-ţi spun asta? Pentru că dacă la 6 luni de relaţie ne întrebi pe noi, nişte anonimi absoluţi, ce să cumperi pentru împlinirea a 6 luni de relaţie, înseamnă că nu vă cunoaşteţi bine şi nici voi nu ştiţi exact ce vreţi unul de la altul.
Am speranţa că atunci când veţi face un an de relaţie altfel vor sta lucrurile.
Salut!

| Dizzydizz a răspuns:

Un lantisor cu o jumatate de inimioara la tine si cealalta jumatate la el
Su o bratara.
Nu te va costa extrem de mult, in jur de 300 de mii
dar merge si o rama cu 2, 3 poze cu voi:*
lmasmug