| udreaella a întrebat:

Buna:d pe 26 ianuarie acum.este ziua iubitului meu face 18 ani si nu stiu ce sa'i fac cadou ma puteti ajuta? va rog.chiar nu am nici o ideecryingfacem 5 luni pe 27 urmatoarea zi.as vrea ceva sa simbolizeze si majoratul si iubirea dintre noi. multumesc fundita:*!

3 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Un Bmw!

| xaxi a răspuns:

Salut.In curin iubitelul meu la fel isi va sarbatori ziua de nastere de 15 ani, si de multa vreme ma gindesc ce cadou sa-i iau. pina cind am ajuns la urmatoarele variante: pot sa-i cumpar un ceas de mina sau un partofel comod sau un parfum frumos, sau o jucarie moale si pufuasa care ii va reda dragostea ta catre el. Sau chiar daca nu si ce sa-i cuperi, atunci cadoneazai un sarut dulce si lung cred cai va place nespus de mult!

| BiiiB02 a răspuns:

Depinde acum ce gusturi are si ce buget ai tu. Daca ii plac parfumurile, poti sa ii cumperi unul bun ( spre ex: Chanel Allure Home Sport sau Paco Rabane One million ), sau un ceas, bratara, camasa (daca poarta) sigur ii va placea. Iar pe langa asta, poti inrama o poza cu voi doi. Simplu.