| NyCoLeTaaa a întrebat:

Luna viitoare este ziua domnului diriginte si impreuna cu colegii mei am hotarat sa ii luam un cadou (mentionez ca am trecut in clasa a 12a si nu i-am luat nimic pana acum). Este profesor de franceza, ii place sa se imbrace mereu in costum, camasa cu cravata, deci foarte elegant! Inca nu ne-am hotarat ce am putea sa ii luam. Ma ajutati cu o idee? Eu personal m-am gandit la o carte buna sau la butoni din argint. Nu vreau parfumuri sau seturi de nu stiu ce, as vrea ceva mai special. Colegii mei nu prea isi dau interesul, m-au lasat pe mine sa hotarasc deoarece sunt sefa clasei. Astept idei de cadouri. multumesc!

3 răspunsuri:
| NyCoLeTaaa explică:

Da, ii plac ceasurile! multumesc pentru raspuns. Am uitat sa mentionez ca implineste 65 de ani.

| NyCoLeTaaa explică (pentru NyCoLeTaaa):

Si suma stransa este 150 de lei

| MiculAjutor a răspuns:

Daca ii place sa se imbrace la costum banuiesc ca ii plac si ceasurile, cum la majoritatea barbatilor le plac.Deci, cred ca un ceas ar fi ideal.