| fatadulkica24 a întrebat:

Buna!
as vrea sa stiu ce semne foloseste un baiat sa ii arate fetei ca o place
e un baiat la scoala si de fiecare data cand ma vede se uita a mine si dupa ce vede ca ma uit si eu la el isi lasa capu in jos nu pot sa vb cu el nu am curajul oare sa fie asta un semn ca ma place?

Răspuns Câştigător
| romeoguerilla a răspuns:

Este o posibilitate. Nu merge pe primiza aceasta in viata: daca barbatul nu face prima miscare eu nici atat. Fii tu mai puternica, i-ati inima in dinti si intreaba-l. Oricare ar fi raspunsul, nu vei pierde nimic. Succes!

11 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Ce obsedata frate, ai pus intrebarea asta de 5 ori ca neftta.

| Seby90 a răspuns:

Degetul mijlociu.

| Against a răspuns:

Poate,de obicei, sunt mai evidenti, dar nu se stie...

| TheSmith a răspuns:

Amandoi sunteti incuiati! generatia it!

| TheSmith a răspuns:

Da esti disperata rau...ai postat intrebarea de 3 ori!

| ImHere a răspuns:

Hmm, te place, da' e timid

| LostInTheDarkness a răspuns:

Nu, vrea doar sa te f***
Daca nu te-ar placea, de ce dracu s-ar mai uita la tine?

| FcDb_Teo_1995 a răspuns:

Da... parerea mea este ca te place... Fa-ti curajul si intra in vorba cu elwinking Succes!

| fatadulkica24 explică (pentru FcDb_Teo_1995):

As vrea sa intru in vorbacu el dar sunt cam rusinoasa si nu pot sa ma duc sa vb cu elcrying

| FcDb_Teo_1995 a răspuns (pentru fatadulkica24):

Fa-ti curaj. ca nu se poate intampla nimic rau big grin

| romeoguerilla a răspuns:

Este o posibilitate. Nu merge pe premiza aceasta in viata: daca barbatul nu face nici o miscare nici eu nu fac. Fii tu mai puternica decat el, i-ati inima in dinti si intreaba-l. Oricum nu pierzi nimic. Succes!