| teiubescmultadrian24 a întrebat:

imi place de un baiat el e cu 3 ani mai mare ca mine de fiecare data cand il vad ma inrosesc si el cand ma vede se uita la mine si dupa aia lasa capu in jos cand trec pe langa el ma trece un fior nu stiu daca si el ma place ajutati.am:*:*

Răspuns Câştigător
| Against a răspuns:

Vorbeste cu el,si asa o sa aflii daca te place. Nu ai cum sa aflii de la niste straini daca acel baiat simte ceva pentru tine, numai daca ne spui anumite gesturi care le face, si care, poate, tu le vezi asa, dar realitatea ar putea altfel.

3 răspunsuri:
| SerafimHD a răspuns:

Data viitoare cand il vezi in loc sa te exciti incearca sa ridici privirea si sa ii adresezi doua trei cuvinte pentru inceput!

| s3bbby211211 a răspuns:

Incearca sa ii pui anumite intrebari si sa vb din ce in ce mai mult cu el si dupavezi daca te place si el pe tine spune-i ca vreti sa fiti impreuna

| crystina225 a răspuns:

Ii place de tine daca lasa capul in jos ca asa il lasam si eu cand imi placea de un baiat:*