| fatadulkica24 a întrebat:

unui baiat de la scoala s-ar putea sa ii placa de mine si mie imi place de el, dar voi ce credeti ca daca mar placea nu ar trebui sa intre in vorba cu mine sau sa-mi faca un semn ceva,
a si sa nu uit de fiecae data cand trec pe langa el se uita la mine si dupa aia lasa capu in jos nici eu nu am cuaj sa vb cu el as vrea sa vina el la mine
cel mai bun raspuns funda

Răspuns Câştigător
| k4Zy a răspuns:

Intr-o relatia cam baiatul ar trebui sa faca primul pas...Dar din ce ai spus tu, este cam timid si ii este teama de un refuz din partea ta.

| fatadulkica24 explică (pentru k4Zy):

Crede-ma nu l-as refuza numai sa faca draq odata pasul ala ca nu mai pot as vrea sa intru in vorba cu el dar nu pot cand il vad sunt cu capu in nori:*

| k4Zy a răspuns (pentru fatadulkica24):

Totul incepe cu un simplu "buna"happy

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Pai daca e timid intra tu in vorba cu el, ce te crezi printesa si nu e demn sa intri tu in vorba cu un baiat? straight face

| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

E timid.Si tu la fel.Lasati-o balta!

| kx123 a răspuns:

Poate e mai timid. ai putea sa faci tu primul pas, in caz ca nu esti atat de timida ca si el!

| EnchantingForest a răspuns:

Imi este clar ca amandoi sunteti timizi... dar, mai asteapta putin. cum zice toata lumea. "baiatul trebuie sa faca primul pas."Dar daca totusi nu se intampla nimic, fi curajoasa. prinde putere, nu are ce sa ti se intample daca stii ca te place. Spune-i ca il placi (daca nu stie deja) o sa ai parte de o surpriza :*