| Cristina92 a întrebat:

Buna`! as vrea sa stiu ceva. cu care nu sunt prea lamurita! sadma intalnesc cu un baiat de vreo 2 luni si ceva dar,, problema,, daca pot sa ii spun asa este ca el are prietena de vreo 4 ani. Sh tocmai asta ne face sa ne intalnim doar noaptea dupa ora 10 ca sa nu ne stie lumea. Stiu ca nu ii bine ce fac dap nho oh go on el zice ca ii este dor de mine si vrajeli d astea dap eu nu prea vreau sa il cred si ma suna non stop sa ne intalnim :X asta vreau sa stiu daca sa il cred ce imi spune sau nu thinking vreau sa zic ca nu doar cu mine o insela pe prietena lui asa ca. sh daca ne intalnim intamplator pe strada se uita doar asa cu coada ochiului catre mine daca sunt cu cineva iar daca sunt singura vorbim mereu cand ne vedem intamplator.

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca tu erai cu un baiat de 4 ani,ti-ar fi placut sa se vada cu altele? Si,pe urma, tu coloana vertebrala n-ai? Cum poti sa accepti sa fii umilita intr-un asemenea hal? Doar daca lucrai pe centura prostituata, as fi putut intelege sa te vada numai noaptea!
Nu mai accepta sa fii folosita in felul asta.Lasa-l,da-i pace, cauta un baiat care sa te plimbe de mana in vazul tuturor si sa fie mandru de tine!

| stweety10 a răspuns:

Eu inteleg ca iti place de el, dar gandeste`te cum te`ai simti daca ai fi in locul prietenei lui, nu vreau sa fiu rautacioasa dar mie mi se pare ca el se foloseste de una din voi sau chiar de amandoua. Eu zic ca daca te`ar iubi s`ar desparti de prietena lui, si nu s`ar feri cu tine, te`ar prezenta tuturor ca noua lui prietena. Dar daca vrei sa iti dai seama daca te place cu adevarat sau nu, vorbeste serios cu el si intreaba`l daca ar renunta la prietena lui pentru tine. Daca zice ca da, atunci pune`l sa o faca. Daca zice nu sau se balbaie si nu iti da un raspuns concret inseamna ca te minte si nu vrea o relatie serioasa cu tine.

| alinbrd a răspuns:

Ce ai vrea sa stii? Invata limba romana ca vad ca nu prea ai trecut pe la scoala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ImI zic si eu parerea deci eu nu sunt de acord cu chestia de ati face fericirea pe nefericirea alteia.Si de fapt intrebarea care e?