| Papusicaaaaaa12321 a întrebat:

as vrea sa stiu daca exista vreun tratament ceva solutii, sampon sau la saloane daca este ceva pentru par, sa imi fac parul drept si sa ramana asa sau pentru o perioada sa imi stea numai drept. este visul meu sad va rog help. nu mai vreau sa-l intind cu placa pentur ca mil ard si nici nu este prea buna, nu imi sta mult parul drept. va rog ajutati-ma imi doresc foarte mult

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Încearcă un șampon pentru păr disciplinat.
Pa, pa.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Este un sampon la AVON... este in jur de 150 de mii. ti-l recomand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se numeste smponul?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fa te duci iti iei un vibrator il bagi in parul din ***** si sa vezi cum ti se urca slobozu la creier.