| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. Mie imi place foarte mult parul drept...si bineinteles ca parul meu nu e asa. e ondulat iar mie nu imi place deloc cum imi sta.Nu stiu ce sa fac am incercat un sampon de la syoss dar tot asa este.Trebuie sa imi intind de fiecare data parul cu placa dar nu mai vreau pentru ca se despica. Deci ce as putea face ca parul meu sa ramana drept?crying. Mersi si FUNDA!

1 răspuns:
| Daliutza a răspuns:

Punctuletule.am un sfat mai nou s/a inventat un tratament in salonurile de coafura care se aplica pe par si il lasa drept nu stiu cat costa asa ceva dar e mult mai bine e pe baza de plante si ...iti ramane parul drept pana va creste celalalt.te intereseazi.sau mai poti folosi o metoda atunci cand faci baie si te usuci poti folosi o perie electrica sau te poti usca in timp ce piepteni parul asa va ram, ane drept asta e metoda, mea. pentru a nu distruge parul