| alex_7631 a întrebat:

as vrea sa stiu daca ma place o fata, suntem prieteni foarte buni de ceva timp, ea se comporta foarte bine cu mine, seara vorbin destul de mult la telefon sau cand suntem doar noi, imi face foarte multe complimente etc, dar cand suntem cu prieteni nu ma prea baga in seama, nu stiu de ce?
As vrea sa stiu ce are de gand, va rog sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
| Miha a răspuns:

De ce n-o intrebi? Cred ca asa ai afla cel mai sigur raspuns, adevarul este ca da semne ca te-ar placea, dar poate ca vrea sa fiti doar niste prieteni mai apropiati.

| Ralucutza_6534 a răspuns:

Ca fata probabil ca e timida si nu isi doreste comentarii din partea prietenilor de genul: "uite! lui x ii place de y!". Eu una cred ca te place pentru ca asa se comporta fetele cu baietii pe care ii plac.