| AnaiD_3125 a întrebat:

Buna as vrea sa stiu si eu avantajele si dezavantajele spalatului pe cap in fiecare zi? foloseste la ceva? la crestere? Multumesc!

4 răspunsuri:
| lola a răspuns:

Indicat ar fi sa te speli o data la 3 zile. Avantajul cred ca ar fi ca in fiecare zi ai parul asa fresh dar cred ca sunt mai multe dezavantaje: risti sa se murdareasca mult mai repede, faci matreata de la atatea chimicale si firul de par se subtiaza si se rupe mai repede.

| Violetta2303 a răspuns:

Nu cred ca la crestere pai iti sta parul ciufulit zilnic luceste si poti raci la caplaughingasta stiu eu:* sper ca ti-am fost de ajutorthinking

| DAC a răspuns:

Uite un raspuns pe care l-am primit eu :
"O spalare frecventa va indeparta protectia(sebumul) iar parul tau se va deteriora,va deveni aspru,greu de pieptanat,se inspica, se electrizeaza, etc".Eu ma spal o data la 3 zile, este suficient si foarte bine.

| euionutz a răspuns:

La cresterea inteligentei emotionale poate!