| pisi_1388 a întrebat:

as vrea sa stiu si eu daca am facut sex si si-a dat drumul in mine si inca nu mi-a venit menstruatia(niciodata) pot ramana insarcinata? merci pentru rasptongue

Răspuns Câştigător
| Vexio a răspuns:

Nu nu ai cum sa ramai odata ce nu ti-a venit menstruatia.mai asteapta ca ai 14 ani sau macar fa-o cu prezervativ
Funda?

9 răspunsuri:
| cOnTexT a răspuns:

Ah? nu cred, teoretic... auzi da cati ani ai? asa de curiozitate.

| stef87 a răspuns:

Au fost cazuri de fete foarte tinere ramase insarcinate si nu prea se putea pune problema ca ele sa fi avut menstruatie, asa ca fii pe faza!

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Nici nu ti-a venit menstruatia si tie iti arde de sex?
La varsta ta ar trebui sa te intereseze scoala.
Ce-a fost in capul tau? Ti-a promis ca iti da o bomboana baiatul ala daca il lasa sa ti-o tra**?
Da! O sa ramai insarcinata si o sa ai un copil la fel de prost ca tine...cum sa ramai insarcinata daca nici nu ti-a venit menstruatia?
Nu stai ce-o sa fie cu tine cand o sa mai cresti.Acum nu iti dai seama ce greseala ai facut dar mai incolo o sa regreti.Succes!
Pa,pa

| elenac a răspuns:

Daca ai inceput de acum sa te culci cu cineva(ai pana in 12 ani oricum)sa nu te astepti ca pe viitor sa fi vorbita de bine... poti ramane asa ca ai grija intreaba mai multe despre sex inainte sa il faci pana nu e prea tarziu.gravida e una dar daca iei vreo boala nimeni nu te mai scapa de ea!

| reanu a răspuns:

Citi ani ai? 12? tongue pai daca nu ai avut menstruatie pina acum nu poti ramine / si mai asteapta si tu sa mai cresti ca sexul nu, i o joaca

| obsesion a răspuns:

RELAX nu-i posibil asa ceva

| namcont a răspuns:

Si-a dat drumul in mine? Adica? laughing

| namcont a răspuns:

Sa stii ca daca afla se afla nu, o sa sa vorbeasca de tinde, prea bine.ai facut o mare prostie. La 12 ani te gandesti la sex? N-ai ajuns la pubertate, si te gandesti la sex. Mi-e sila fetele ca tine se numesc t***e.

| ROXANA_9002 a răspuns:

Lol ramai gravida