| dorina200 a întrebat:

as vrea sa va cer parerea.acum 3 saptamani aproape m.am despartit de prietenul meu.am fost impreuna 3 ani jumate.motivul despartirii noastre a fost faptul ca el a aflat ca eu mi.am facut facebook si lui nu i.am spus. Acest profil mi l.am facut cand tot asa, ne am certat mai demult. Si l am tot dezactivat si activat pana l am lasat activat si el a aflat. Am incercat sa il sun insa nu imi raspunde.ori raspunde si imi spune sa nu il mai caut, si tipa si se enerveaza. Il iubesc foarte mult.nu as vrea sa renunt la el si.nici sa il pierd.el este tot ce imi doresc.stiu ca am gresit si.imi pare rau. Ce sa fac, da il mai las o perioada sa se calmeze si dupa aceea sa merg sa stau de vorba cu el? Ce ma sfatuiti? Asa este firea lui, cand se supara pe ceva sau cineva ii trece foarte greu... este zodia capricorn.

6 răspunsuri:
| buzeduulci a răspuns:

Profilul de facebook nu este site de matrimoniale. daca era, mai ziceam ca ar fi avut motiv sa se supere.-_-

| neutrino a răspuns:

Lasa-l in pauza mare si cauta-ti un baiat care sa te merite.

| grab a răspuns:

Fata draga nu fii trista, e doar un alt taran gelos. daca acuma face asa cand e vorba de un cont amarat pe FB, inchipuie-ti cum o sa arate o cearta de a voastra cand chiar o sa aiba motiv sa fie gelos... parerea mea e ca pierzi timpul cu un om care nu te pretuieste si mai si sufera de o boala grea: gelozia!

| e1xtz a răspuns:

Daca e capricorn clar nu-i mai trece...

| devor a răspuns:

Daca face asa pentru un cont de fb, imagineazati cum o sa faca daca o sa te vada vorbind cu un baiat sau ceva de genu... Daca face asa pentru un cont, nj te merita

| LoseYourMind a răspuns:

I-ai 'atins' orgoliu..Lasa-l sa se calmeze.