| TVD13 a întrebat:

Buna happy
As vrea si eu niste filme erotice. Nu porno. Acelea imi provoaca greata. Vrea filme cu si despre sex in adevaratul sens al cuvantului. Gen acelea care sa dau la tv dupa ora 00:00
Si sa aiba destul de multe scene incitante.
Multumesc anticipat happy

3 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Cică 60% din internet sunt pornoşaguri, deci un search pe google ar fi uşor.

O zi perfectă!

| Lina1993 a răspuns:

Uita-te-le la Californication. Este serial, il gasesti si pe net, are vreo 5-6 sezoane, online, subtitrat, tot ce vrei big grin.

| aimspeşăl a răspuns:

Cauta ceva pe google :* sau poti incerca "prieteni cu benefici "