| muceacitalinda a întrebat:

Buna as vrea si eu njiste sfaturi din partea voastra un baiat din clasa mea mereu ma astepta langa poarta vrea sa imi ia sa imi dyuca ghiozdanul mi-a facut cadou de ziua mea un buchet de flori imib spune mereu ca sunt frumoasa...etc voi ce credeti ma place sau nu ma place nu vreau sa radeti de mine vreau raspunsuri sincere fara injuuraturi sau jigniri multumesc pentru intelegere si va multumesc la cei care nu si-a batut joc si mi-a raspuns sincer fundita mersi

Răspuns Câştigător
| Je_1276 a răspuns:

Te place.Ba chiar e indragostit lulea dupa tine. Daca un baiat isi aminteste de ziua unei fete inseamna ca tine cu adevarat la ea.Ma bucur ca te`ai gasit un baiat care sa te faca in fiecare zi fericita.

9 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Sunt mai multe feluri de a interpreta o situaţie ca asta. Cel mai bine şi corect ar fi să-l întrebi pe el personal, doar el te poate lămuri cu asta. Întreabă-l pur şi simplu de ce face toate lucrurile astea, înainte să tragi concluzii pripite.
Baftă!

| Ionela78 a răspuns:

Pai cred ca te iubeste.este foarte bine ca el face primul pas.intreaba-l ce simte pentru tine ar daca si tu il placi va iesi ceva frumos.intreaba-lori fata in fata asa sau printre vorbe.depinde de cat de curajoasa esti.fii curajoasa.fa si tu un pas.nu pierzi nimic.bafta!happy

| auroraa a răspuns:

Eu cred ca te place happy astfel de gesturi se fac de un baiat ca sa demonstreze simpatia fata de o fata, mult succes! pa pa

| darkglass a răspuns:

Pai te place dar ii e rusine sa faca primul pas sau poate vrea ca tu sa iti dai seama, poate ii e frica ca tie nu iti place de el, daca totul e in regula fa tu primul pasbig grin

| Ionut6999 a răspuns:

Evident ca te place. Pana si un om orb ar putea vedea asta. Dar in caz ca eu ma insel, ceea ce este 98% imposibil, asteapta putin si vezi daca iti ofera ceva mai special, adica iti spune ca te iubeste sau chestii de astea.winking

| SuKi2KirAi1 a răspuns:

Sincer eu cred ca te placebig grin daca sentimentul e reciproc atunci...succeshappy sa imi spui si mie ce se intampla in contiunarehappy

| TheDavis a răspuns:

Poi.eu nu vr sa te jignesc...da faptul ca te place.nu stiu...cam reiese din ce ai spus!

| SerbanSnake a răspuns:

Pai daca zici ca se poarta in asa fel cu tine e clar ca te place, iar daca atractia e reciproca numai astepta incearca sa vorbesti cu el mai ales cand iti face un compliment, iar daca si tu il placi sigur va veti imprieteni mai mult...Bafta!

| мєχιι a răspuns:

Te place!

Salut.