| AdrianCrs a întrebat:

Am nevoie de un sfat din partea voastră, imi place de o fata, şi ziua ei este pe 26 Decembrie(astazi suntem in 15) si m-a chemat la ziua ei, ce cadou i-as putea cumpara? Nu vreau raspunsuri gen "bijuterii / haine" ca e posibil sa nu-i placa. eu m-am gandit sa-i cumpar un urs din acela foarte mare si un buchet de flori. aştept răspunsurile voastre. dau fundă!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E o idee faina. Dar mai degraba ai nimeri-o la bijuterii decat la plusuri, poate ei nu-i plac. Ar fi mai bine sa-i iei un lant finut de argint si un buchet de flori.

| Violleta2022 a răspuns:

Ideea ta este frumoasa si cred ca fata ar fi incantata de cadou.

| Pizzaislife a răspuns:

Ceas de mana, parfum,, poate o rama cu voi, breloc personalizat si ceva dulce

| Damonana a răspuns:

Sunt fata si mereu mi.am dorit sa primesc un urs de plus de la un baiat, de fapt cred ca toate fetele vor astalaughing da poti sa-i iei ce ai zis mai sus pentru ca sigur o sa-i placa.