| muceacitalinda a întrebat:

Buna am 12 ani si vreau parelile voastre un baiat din clasa mea ma astepta mereu in fata poortii imi ducea ghiozdanul mi spunea ca sunt frumoasa si ca am o fata inocenta...etc deci intr-un cuvant imi facea complimente iar de ziua mea mi-a facut cadou un buchet de flori voi ce credeti ma place sau nu ma place plus cai spuse celui maii bun prieten al lui si prietenul lui mi-a spus mie dar eu nu ma bazez pe ameni poat a spus la misto nu stiu as vrea sa stiu parerile voastre si vreau sa fie cat mai sincere fara bataie de joc sau injuraturi fiti cat mai sincer(scuze pentru greseli )funda mersi la cei care mi-au raspuns sincer

9 răspunsuri:
| Daysukki a răspuns:

Da,bine,as fi comentat dar ti-ai cerut deja scuze.bravo. tu ce parere ai? zau asa fato.daca nu te placea te-ar mai fi asteptat la poarta? ti-ar fi dus ghiozdanul? bai tu chiar nu te prinzi? pe bune?
sincer mi-e nu mi-a facut niciodata vreun baiat ceva asa de cuteee(dragut). deci eu cred ca esti norocoasa. multe fete viseaza sa faca un baiat ceva dragut pentru ele, deci te place 100%.

| bia0000 a răspuns:

Sigur ca te place! este o dragoste inocenta de copil care vrea sa ti faca pe plac sa-ti intre in gratii este frumoasa o asemenea dragoste care nu asteapta nimic in schimb

| Jeanny22 a răspuns:

Wow! Cred ca te place baiatul! Ar trebui sa vorbiti si sa-l intrebi ce simte pentru tine! Doar voi doi va puteti rezolva probleme!
Jeanny22!

| ILŞMM a răspuns:

Da!
Eu cred ca te place! Complimentele, buchetul de flori.ETC.x3

| diana_9379 a răspuns:

Ciao,draga mea! Din cate spui tu aici tind sa cred ca baiatului ii place de tine, adica totul nici un baiat nu ii face complimente unei fete, nu ii duce ghiozdanul fara nici un motiv. Si daca i-a mai spus si prietenului lui despre asta inseamna ceva ii la mijloc.Dar, fii atenta ca exista si un dar, cel mai ine ar fi sa iti faci curaj sa mergi la el sa discutati impreuna acest subiect si asa ai stii sigur daca ii place sau nu de tine. Dar parerea mea este urmatoarea : II PLACE DE TINE. Ma bucur ca te-am putut ajuta si sper ca spusele mele sa iti fie de folos. Bye-bye :*:*:*

| dragutza_6946 a răspuns:

Nu te place... e innebunit dupa tine eu una asa cred succes poate faceti si voi o combinatie...

| wookiebear a răspuns:

Pai...e clar ca te place! de ce nu te duci sa discuti cu el sau dimineata cant te duci cu el la scoala si sa-l intrebi de ex:"ii adevarat ce o zis prietenul ala a tau X" sau ceva de genu sau "de ce te porti intotdeauna asa de frumos cu mine?" poate va spune ca raspuns ca te place sau nu stiu. Sper ca ti-am fost de folos >big grin

| wookiebear a răspuns:

Pai... e clar ca te place! daca vrei poti sa te duci sa discuti cu el sau cat te duci cu el la scoala sa-l intrebi... de ex:"ii adevarat ce a spus X, ca ma placi?" sau "de ce te porti intotdeauna asa frumos cu mine?" poate iti va raspunde direct ca te place big grin. Sper ca ti-am fost de folos big hug
Funda? smugsmug:devil)

| zozole3 a răspuns:

Te place mai mult ca sigur.parerea mea e sa te bagi cu el, daca si tie iti place de el. daca nu tinel pe post de cainebig grin