| Lolly184 a întrebat:

as vrea si eu sa imi spuneti ce parere aveti despre asta.De doi ani imi place un baiat, dar eu nu stiu daca si el ma place. Acum doi ani mai vorbeam la scoala, el zicea ca suntem prieteni pana l-am lovit din greseala cu usa, a fost o greseala.si s-a suparat pe mine si a zis ca nu mai suntem prieteni de acum in colo, dar el tot mai vorbea cu mine.Pe urma anul trecut. el statea in fata mea, dupa cum erau aranjate bancile stateam fata in fata.si el mereu se uita la mine, cateodata zambea dar mai mereu se uita "pierdut" la mine. Nu a incercat deloc sa vb cu mine.Acum anul asta el a fost mutat din clasa mea, iar aproape in fiecare pauza el sta cu un prieten si vb, si cand ma vede pe mine nu mai vb cu prietenul lui si iar sta si se uita la mine.si zambeste. daca zambesc si eu. Voi ce credeti? credeti ca ma place? eu nu stiu ce sa mai cred. Sper ca nu v-am plictisit la cat am scris. Mersi:*

Răspuns Câştigător
| Just4FunHD a răspuns:

Pai nu avem de unde sa stim ce simte si ce crede el. Dar poti sa il faci sa tina la tine daca chiar vrei. Sau doar sa fiti iar amici.
Doar esti fata, nu? Daca vrei sa tina mai mult ca la prieten la tine, invita-l la un suc sub pretextul ca vrei sa fie revansa fata de greseala ce-ai facut-o. De acol poti filtra, zambi cum sti tu mai bine si toate cele pentru a-l cuceri.
Bafta!

2 răspunsuri:
| Andreea_1745 a răspuns:

Cel mai usor vei afla:fa-ti curaj si intreaba-l...nu ai nimic de pierdut din asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pi eu cred ca te placewinking
invita-l in oras, la o prajirura o pizza ceva si zi ca vrei sati ceri scuze pentru ca l-ai lovit cu usawinking
iar daca el va accepta si va filtra putin cu tine sigur te placewinkingsau macar incearca tu sa filtrezi cu el...nui o pierderewinking