| Anita_Zaro_1998 a întrebat:

Buna sper sa nu va plictisesc dar vreau un răspuns clar dau funda! Deci in clasa e un coleg care ma striga se oprește si apoi o striga pe colega mea si se tot uita la mine. Dar azi sa comportat ciudat azi trecea pe langa mine si le arata la restu desenul lui si nu se uita la mine si vorbea cu o colega. Dar in pauza făcea mișto de o colega si ii zicea ca e iubirea vieții lui si l-a lovit si eu am început put sa rad apoi se uita la mine, zâmbea si continua pana s-a sunat. Apoi in ora se uita la mine si zâmbea facndu-mi semn catre profa si ii zâmbesc si eu. Se tot uita la mine l-am văzut de peste 5-6, apoi o colega mi-a zis ca ma măsură din cam pana-n picioare. Voi ce credeți ma place?

Răspuns Câştigător
| Hadise a răspuns:

Ar fi posibil dar nu e un raspuns sigur. Eu cred ca da, insa asigura-te inainte sa faci ceva gresit care sa te rusineze. Comporta-te normal si nu-l baga in seama, deoarece vei vedea cum se va tine dupa tine. Funda?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ocupativa de teme, ai timp de el vara din 2015

| SkyPilot a răspuns:

Te place si face pe clownul ca sa iti atraga atentia.

| grab a răspuns:

E cam ciudat felul de a-ti arata lucrul asta dar pare sa fie o mica doza de simpatie.

| XDeDeX a răspuns:

Cam astea sunt semnele happy presupun ca daaa

| StarKiss a răspuns:

E posibil, cred că te place. happy

| szivarvany a răspuns:

Da cred ca te place

| IoNuTzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Hmmm greu de zis, da e posibil.

| MayaCrazyCat a răspuns:

Mai mult ca sigur te place happy